Elektryk - Elektromonter
  • Wrocław, Pawłowicka 79
dolnośląskie, Wrocław, Pawłowicka 79, dolnośląskie, Polska
TKM Projekt sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

TKM Projekt specjalizuje się w budowie dopasowanych do potrzeb klienta stanowisk montażowych, maszyn oraz zrobotyzowanych linii produkcyjnych. Nasze realizacje to w większości projekty indywidualne, realizowane zgodnie z potrzebami klientów. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści mechanicy, elektrycy i automatycy, którzy z zaangażowaniem wspierają klientów na każdym etapie realizacji projektów i inwestycji. Pracujemy w takich branżach jak: motoryzacja, produkcja AGD, przemysł spożywczy i farmaceutyczny oraz załadunek bezpyłowy. Posiadamy własny park maszynowy i dział R&D
Opis stanowiska
  • Prefabrykacja szaf sterowniczych i montaż AKPiA zgodnie ze schematem elektrycznym
  • Prowadzenie tras kablowych, okablowanie osprzętu na maszynach
  • Prace instalacyjne na obiektach przemysłowych
  • Prace ślusarskie związane z prefabrykacją
  • Przygotowywanie i oznaczenie przewodów zgodnie ze schematem elektrycznym (system oznaczników Partex, Phoenix)
  • Udział w rozruchu, integracji oraz instalacji maszyn i linii technologicznych

Wymagania
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (elektryk, elektronik, mechanik lub pokrewne)
  • Bardzo dobra umiejętność czytania schematu elektrycznego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień elektrycznych – warunek konieczny
  • Uprawnienie SEP do 1kV Eksploatacja
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami
  • Umiejętność diagnozowania stanów awaryjnych w obwodach sterowania
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
  • Zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę
  • Uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych technologicznie projektach oraz szybki rozwój zawodowy dzięki pracy nad prototypowymi urządzeniami
  • Zdobycie bogatego i wszechstronnego doświadczenia w zakresie rozwiązań technicznych, projektowania maszyn i urządzeń oraz technologii wytwarzania
  • Współpracę z rozpoznawalnymi na rynku zakładami produkcyjnymi
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Pracę w zespole odpowiedzialnych ludzi, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku

  • Praca dolnośląskie
  • Elektromonter dolnośląskie
  • Elektryk dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567