Elektryk / Elektromechanik- zatrudnienie bezpośrednie
  • Rzgów
Rzgów, Rzgów, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteś elektromechanikiem z 2 letnim doświadczeniem?

Szukasz pracy , gdzie nie będzie zmian nocnych?

Schematy elektryczne to dla Ciebie żadne wyzwanie?

Masz SEP do 1KV

Zapraszamy

miejsce pracy : Rzgów

Oczekujemy

  • dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • aktualnych uprawnień do 1 KV
  • gotowości do pracy na 2 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę- zatrudnienie bezpośrednie
  • wynagrodzenie podstawowe 7000-7500 brutto
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6:15-14:15 , 14:15-22:15)
  • premie frekwencyjną i wynikową

Zadania

  • podejmowanie czynności koniecznych do sprawnego funkcjonowania maszyn
  • obsługa i konserwacja elektronarzędzi oraz maszyn
  • dbanie o porządek , przestrzeganie przepisów BHP
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym i mechanicznym
  • prowadzenie przeglądów prewencyjnych , remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów
  • prowadzenie ewidencji przeglądów technicznych , napraw , konserwacji oraz wprowadzonych modyfikacji maszyn

  • Praca Rzgów
  • Elektromechanik Rzgów
  • Elektryk Rzgów
  • Rzgów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570