Elektryk |Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu |UoP + Premie | Od zaraz
  • Bydgoszcz, Solec Kujawski
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Solec Kujawski, Kujawsko-pomorskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
23. 8. 2024

Dla Naszego klienta,  Firmy z tradycjami, czołowego producenta w branży Spożywczej w Polsce poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych
  • Montaż elementów instalacji elektrycznych, oświetlenia, itp.
  • Dokonywanie przeglądów instalacji zasilających

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Istnieje możliwość przeszkolenia w celu zdobycia odpowiednich uprawnień)
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Gotowości do pracy dwuzmianowej, oraz nadgodzin
  • Mile widziana - Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego klienta w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + Premie od 1500 zł. brutto miesięcznie
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenie socjalne
  • Paczki świąteczne
  • Ubezpieczenia grupowe i ubezpieczenie dzieci
  • Szkolenia

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Elektromechanik kujawsko-pomorskie
  • Elektryk kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584