Elektryk - Elektromechanik
  • Poczesna
Poczesna, Poczesna, Silesian Voivodeship, Polska
"ODLEWNIA ŻELIWA SIMIŃSKI-ORDON" S.K.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Poczesna (pow. częstochowski)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie napraw interwencyjnych i prewencyjnych
  • praca zmianowa

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe elektryk, automatyk
  • kwalifikacje poparte minimum rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • znajomość układów sterowania, układów pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • uprawnienia SEP do 30 kV

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat
  • wynagrodzenie od 6.200 PLN do 6.900 PLN brutto/m-c
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i stabilnej pozycji na rynku
  • przyjemną atmosferę w miejscu pracy
  • bardzo dobre warunki socjalne
  • pakiet socjalny

Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

Odlewnia Żeliwa Simiński – Ordon S.K.A. od 30 lat znajduje się w czołówce firm z branży odlewniczej na rynku polskim oraz europejskim.

Przedmiotem naszej działalności jest seryjna produkcja odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego. Zapewniamy najwyższą jakość produktów.

Posiadamy system ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od projektu poprzez wykonanie oprzyrządowania odlewniczego aż po gotowy odlew z malowaniem i obróbką mechaniczną.

  • Praca Poczesna
  • Elektromechanik Poczesna
  • Elektryk Poczesna
  • Poczesna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851