Elektryk/Elektromechanik
  • Szczawa
małopolskie, Szczawa, Małopolskie, Polska
Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie prac maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym oraz mechanicznym;
  • diagnozowanie awarii i ich usuwanie;
  • współpraca z działami produkcyjnymi, specjalistami technicznymi oraz mechanikami;
  • wykonywanie napraw, przeglądów oraz prac konserwacyjnych z wykorzystaniem dostępnych zasobów;

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min średnie/techniczne
  • mile widziane umiejętności z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej -schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność i energia w działaniu
  • dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na wskazany adres e-mail. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Praca małopolskie
  • Elektryk małopolskie
  • Elektromechanik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544