Elektryk/Elektroenergetyk
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń/Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30 - 15:00,
  • wynagrodzenie miesięczne w zakresie 7 500 zł – 9 000 zł brutto,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, gdzie masz możliwość rozwijania swojej kariery.

Twoje obowiązki:

  • montaż stacji transformatorowych,
  • montaż ZK niskiego oraz średniego napięcia,
  • podłączenie ZK niskiego i średniego napięcia,
  • prowadzenie linii kablowych,
  • ścisłe przestrzeganie zasad BHP,
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia min. zawodowego kierunkowego,
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy w branży energetycznej – warunek konieczny,
  • prawa jazdy kat. B – warunek konieczny,
  • uprawnień SEP do 1 kV,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego,
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • rzetelności i komunikatywności.

  • Praca Bydgoszcz
  • Elektroenergetyk Bydgoszcz
  • Elektryk Bydgoszcz
  • Technik elektryk Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536