Elektryk / Elektroenergetyk
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego „STOMIL” S.A.

poszukują pracownika na stanowisko:
Zadania:

  • prowadzenie konserwacji i remontów urządzeń elektroenergetycznych;
  • nadzór nad infrastrukturą elektroenergetyczną;
  • eksploatacja i konserwacja urządzeń elektroenergetycznych;
  • diagnostyka i naprawa maszyn produkcyjnych;
  • realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu;
  • weryfikacja kart technicznych, dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji;
  • uczestnictwo przy wdrażaniu udoskonaleń i nowych maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunek elektryczny, elektroenergetyczny, mechatronika lub pokrewne;
  • doświadczenie zawodowe – min. 1 rok na podobnym stanowisku;
  • brak ograniczeń w pracy przy występujących czynnikach niebezpiecznych - praca na wysokości powyżej 3 metrów;
  • gotowość do pracy na 3 zmiany;
  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, rozwiązywania problemów z zakresu elektryki;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych;
  • zaświadczenie kwalifikacyjne gr I na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, napięcie powyżej 1 kV.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Praca Bydgoszcz
  • Elektroenergetyk Bydgoszcz
  • Elektryk Bydgoszcz
  • Technik elektryk Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045