ELEKTRYK
  • Ostrów Mazowiecka
ELEKTRYK
Ostrów Mazowiecka, Ostrów Mazowiecka, Masovian Voivodeship, Polska
FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie remontów, przeglądów, modernizacji oraz napraw maszyn i instalacji produkcyjnych
  • Składanie zapotrzebowania na materiały oraz części zamienne potrzebne do wykonywanych prac
  • Udział w projektach związanych z modernizacją parku maszynowego i infrastruktury z zakresu elektryki
  • Rejestracja wykonywanych czynności w programie informatycznym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne: elektrotechnik, elektromechanik
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu
  • Znajomość systemów elektryki urządzeń oraz instalacji produkcyjnych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość budowy oraz zasad działania silników prądu przemiennego i stałego oraz układów zasilania i sterowania
  • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów na stanowisku pracy
  • Świadectwo kwalifikacyjne E do 20 kV (min. do 1 kV)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Praca Ostrów Mazowiecka
  • Elektryk Ostrów Mazowiecka
  • Ostrów Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851