Elektryk
  • Szczecin
Elektryk
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Eryk Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Wykonywanie przemysłowych oraz budowlanych instalacji elektrycznych
  • Praca z dokumentacją techniczną i projektową
  • Montaż tras kablowych oraz okablowywanie instalacji elektrycznych
  • Podłączanie elementów instalacji elektrycznych takich jak: silniki, falowniki, czujniki, gniazda, włączniki, oświetlenie, przełączniki, itp.
  • Podłączenie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych
  • Systemy rozdziału mocy
  • Uruchamianie oraz testowanie wykonanej instalacji
  • Przestrzeganie przepisów BHP

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie na wielu projektach zagranicznych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę dla firm podwykonawczycH
  • Zakwaterowanie oraz dojazd na projekt
  • Odzież robocza oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz – długotrwała współpraca
  • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie Twojej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Spotkania integracyjne, dofinansowanie do szkoleń, kursów, studiów

  • Praca Szczecin
  • Elektryk Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080