Elektryk
  • Ruda Śląska
Elektryk
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
KUBO Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Czy jesteś doświadczonym elektrykiem szukającym nowych wyzwań? Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną ofertę! Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Dołącz do zespołu i przyczyń się do realizacji projektów, które kształtują przyszłość.

Elektryk

Obowiązki

  • Kompleksowe wykonywanie napraw maszyn i urządzeń.
  • Kontrola prawidłowego działania maszyn i urządzeń.
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń.
  • Uczestnictwo w montażu i odbiorze technicznym maszyn oraz urządzeń technicznych.
  • Prowadzenie w sposób sumienny i czytelny wszelkich wymaganych zapisów dotyczących napraw bieżących, prewencji jak również remontów maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość budowy maszyn.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych.
  • Uprawnienia SEP.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dostępność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

  • Stawka do indywidualnej negocjacji
  • Zatrudnienie na UoP
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

  • Praca Ruda Śląska
  • Elektryk Ruda Śląska
  • Technik elektryk Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836