Elektryk
  • Kraków
Elektryk
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Csn-Stanel Automatyka Sp z o.o.
12. 9. 2024

Firma CSN-STANEL Automatyka specjalizująca się w produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych poszukuje do zespołu Elektryka, który wesprze nas w realizacji projektów.
Zakres obowiązków:
- montaż instalacji elektrycznych automatyki przemysłowej,
- montaż układów pneumatycznych automatyki przemysłowej,
- prefabrykacja szaf sterowniczych zgodnie z projektem,
- wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw maszyn,
- instalowanie urządzeń elektrycznych oraz podzespołów automatyki przemysłowej,
- obsługa elektronarzędzi,
- weryfikacja instalacji elektrycznej pod kątem zgodności z projektem,
- przestrzeganie norm bezpieczeństwa dotyczących prac elektrycznych,
- dbanie o jakość i porządek na stanowisku pracy,
- współpraca z działem produkcyjnym, mechanicznym i logistycznym,
- prace instalacyjne i serwisowe u klienta,
Wymagania:
- minimum wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (kierunek elektryczny lub pokrewne),
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych,
- umiejętność pracy w zespole,
- organizacja pracy i zarządzanie własnym czasem,
- umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
- umiejętność uczenia się i chęć rozwoju,
- zdolności manualne (montaż, instalacja, serwis),
Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi,
- uprawnienia SEP G1 w zakresie eksploatacji,
- Prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej branży przemysłowej
- Pracę w doświadczonym zespole specjalistów
- Prywatna opieka medyczna LUXMED oraz dofinansowanie do zajęć sportowych Multisport

  • Praca Kraków
  • Elektryk Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392