Elektryk działu utrzymania ruchu
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Damnica

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów i bieżących konserwacji maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń
  • Obsługa maszyn ślusarskich, elektronarzędzi
Wymagania:
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu
  • Uprawnienia SEP E1 kV
  • Wykształcenie kierunkowe – zawodowe, lub techniczne
  • Znajomość układów elektrycznych automatyki, praca z dokumentacją elektroniczną
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia lub zdolność do pracy na wysokości
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Wynagrodzenie w wysokości 6000 - 8000 zł brutto –uzależnione od umiejętności
  • Benefity:ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta MultiSport, kateferia MyBenefit, pakiet socjalny (bony na święta), program poleceń pracowniczych
  • Darmowy dojazd z rejonu Słupsk i Główczyce

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Słupsk
  • Pracownik utrzymania ruchu Słupsk
  • Kierownik działu personalnego Słupsk
  • Elektryk słupski
  • Elektryk Słupsk
  • Technik elektryk Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851