Elektryk Działu Ciągłego Doskonalenia
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Niciarnianej 49D, gdzie produkowane są elementy

uszczelniające dla przemysłu lotniczego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i montaż instalacji elektrycznych nowych maszyn i stanowisk,
  • Aktualizacja schematów elektrycznych,
  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej, procedur i instrukcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe,
  • Znajomość schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego,
  • Uprawnienie SEP,
  • Uprawnienia UDT na podesty ruchome.

Oferujemy:

  • Wdrożenie oraz szkolenia stanowiskowe,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmi,
  • Możliwość rozwoju oraz tworzenia i prowadzenia projektów,
  • Bogaty system Benefitów.

  • Praca Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Elektryk Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246