ELEKTRYK - dział utrzymania ruchu (K/M)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Obowiązki

  • Wykonywanie prac instalacyjno-montażowych typowych odbiorników jedno i trójfazowych
  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn do obróbki skrawaniem oraz urządzeń transportu bliskiego (suwnice, żurawie, podnośniki widłowe)
  • Wykonywanie drobnych prac elektrycznych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe elektryczne
  • Aktualne uprawnienia energetyczne minimum do 1 kw
  • Doświadczenie na stanowisku mile widziane
  • Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność, punktualność, zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik utrzymania ruchu Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik działu personalnego Gorzów Wielkopolski
  • Elektryk Gorzów Wielkopolski
  • Technik elektryk Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567