Elektryk
  • Strzelin
Elektryk
Strzelin, Strzelin, dolnośląskie, Polska
Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Elektryk

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń,
  • sprawne identyfikowanie i usuwanie awarii,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
  • udział w projektach związanych z uruchomieniem nowych urządzeń bądź rekonfiguracji istniejących,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych w zakresie elektryki.

Nasze wymagania

  • wykształcenia średniego o profilu elektrycznym,
  • wiedzy z zakresu elektroniki i mechaniki,
  • uprawnień SEP E1 do 1kV,
  • umiejętności diagnozowania przyczyn awarii,
  • umiejętności czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę),
  • Liczne premie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Praca Strzelin
  • Elektryk Strzelin
  • Strzelin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183