Elektryk
  • Wrocław
Elektryk
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
ANT-Personal
5. 9. 2024

ANT Personalservis z siedzba w Zwickau poszukuje dla swoich stalych klientow kandydatow na stanowisko:
-Elektryk budowlany / przemysłowy
-Pomocnik Elektryka
Miejsce pracy: Niemcy (zlecenia na terenie całych Niemiec)
WYMAGANIA:
- wykształcenie zawodowe lub uprawnienia,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- umiejętność czytania rysunków technicznych,
- doświadczenie zawodowe,
- doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
- samochód i prawo jazdy - mile widziane.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- montaż i serwis instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych oraz mieszkalnych,
- montaż rozdzielni, szaf i pulpitów sterowniczych zgodnie ze schematem.
OFERUJEMY:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- atrakcyjne zarobki, od 14€ do 19€ netto
- dodatki urlopowe i świąteczne,
- dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
- ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
- do 30 dni płatnego urlopu,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- niemieckie ubezpieczenie ( także dla rodziny jeśli jest ono potrzebne),
- możliwość otrzymania Kindergeld 250,- € za dziecko
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
- wypłatę tygodniówek.
Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV z kopią dokumentów potwierdzających umiejętności zawodowe
Powiadom o podobnyc

  • Praca Wrocław
  • Elektryk Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584