Elektryk
  • Wykroty
Elektryk
, Wykroty, dolnośląskie, Polska
BAUER PRINT WYKROTY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. J.
18. 9. 2024

Drukarnia w Wykrotach, jedna z największych  i najnowocześniejszych drukarni w Europie, poszukuje kandydatów do pracy w dziale Utrzymania Ruchu

Elektryk

Obowiązki

  • _utrzymanie sprawności technicznej i zapewnienie ciągłości produkcyjnej zakładu, _usuwanie awarii, przeprowadzanie remontów i przeglądów

Wymagania

  • _wykształcenie techniczne (elektryk, elektromechanik, mechanik), _umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunków technicznych, schematów elektrycznych), _mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryka, _miele widziane aktualne uprawnienia SEP. _przyjmujemyrównieżkandydatówbez doświadczeniaale z pasją do zawodu

Oferujemy

  • _wynagrodzenie od 6400 do 7200 pln łącznie z dodatkami. Przy dużym doświadczeniu możliwość negocjacji płacy zasadniczej) _umowa o pracę (pełny etat), _praca w systemie zmianowym _pracę w stabilnej firmie, _bezpłatne dojazdy do pracy m.in. z Bolesławca, Zgorzelca, Iłowej, Lubania, Pieńska. _dofinansowanie do posiłków w zakładowej kantynie, _program „wynagrodzenie za polecenie pracownika” _bezpłatne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • CV prosimy przesyłać na adres: Bauer Print Wykroty Sp. z o.o., Sp.j. Wykroty ul. Wyzwolenia 54, 59-730 Nowogrodziec lub mail: ,Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych dokumentów nie odsyłamy

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584