Elektryk
  • lubelskie
Elektryk
lubelskie, lubelskie, Polska
PPHU AVIKON
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

P.P.H.U. AVIKON Adam Woźnica

Avikon jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji energetycznych, elektroenergetycznych oraz sieci teletechnicznych.

Poszukujemy 2-3 osób na stanowisko:

Zadania:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych nn i sn
  • Prefabrykacja Rozdzielni NN

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia SEP do eksploatacji urządzeń o napięciu do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zagadnień branży elektrycznej
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Profesjonale wyposażenie stanowiska pracy

  • Praca lubelskie
  • Elektryk lubelskie
  • Elektryk Opole Lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055