Elektryk budowlany/przemysłowy w Holandii, 600€ - 650€ netto tyg. lub 30-33 EUR/godz.
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Fareon Z Nederland B.V.
23. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Projekty przemysłowe - Najczesciej wykonywane są prace: podłączanie szaf rozdzielczych, okablowanie maszyn i kompleksowa montaż elektroinstalacji zgodnie z rysunkiem technicznym

Poszukiwani są również elektrycy do prefabrykacji szaf rozdzielczych.

WYMAGANIA:
  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (przynajmniej 1 na parę)
  • Certyfikat VCA lub SCC, NEN3140 (w przypadku braku certyfikatów pomagamy w organizacji kursów)
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym
  • Zdolność do samodzielnej pracy

OFERUJEMY:

  • Praca na projektach przemysłowych od 600 € do 650€ netto tygodniowo za podstawowych 40 godzin lub 30-33 €/godz. na działalności gospodarczej
  • Urlop opłacony ok. 130 EUR miesięcznie (w zależności od przepracowanych godzin
  • Zwrot za ubezpieczenie zdrowotne w wysokości ok. 120 EUR miesięcznie
  • Zjazdy do Polski możliwe co 5 tygodni (system 5 +1)
  • Darmowe zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe), w przypadku dzialalnosci platne 171 lub 192 euro/tydz.
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Zwrot wydatków na paliwo (0,19 euro/km)
  • Pomoc i osoba kontaktowa w miejscu pracy (j. polski, angielski)
  • Praca poza wymiarem czasu pracy opłacana zgodnie z prawem holenderskim

  • Praca opolskie
  • Elektryk opolskie
  • Elektryk Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430