Elektryk budowlany
  • Domatków
, Domatków, Podkarpackie, Polska
Gobak Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ciągnięcie tras kablowych, podłączanie kabli, bezpieczników, sterowników, rozdzielni. Podłączanie sprzętu Np. kasy fiskalne, lady, bankomaty.

  • naprawianie wszystkich starych urządzeń i wstawianie nowych: podłączanie nowych kontaktów, kabli, oświetlenia.

WYMAGANIA:
  • Wymagane jest kilkuletnie doświadczenie oraz uprawnienia Sep.
  • Komunikatywny j. angielski oraz prawo jazdy kat. B będą atutem.

OFERUJEMY:
  • darmowe zakwaterowanie – zaoszczędź na kosztach utrzymania
  • bezpłatny dojazd do pracy zapewnionym transportem
  • regularne, darmowe zjazdy do Polski organizowane przez nasze biuro – z adresu na adres (rotacja 6/1)
  • zatrudnienie w oparciu o polską UOP,
  • możliwość zaliczkowania już w pierwszym miesiącu pracy
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
  • zwrot kosztów badań lekarskich
  • wsparcie całego zespołu od pierwszego dnia rekrutacji oraz opiekę polskiego koordynatora za granicą.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

116 108
21 116