Elektryk Budowlany
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Co będziesz robić?

• Montować trasy kablowe i rozdzielnie elektryczne

• Wykonywać pomiary elektryczne i dokumentację pomiarową

• Dbać o to, żeby nasze elektronarzędzia i maszyny działały, jak należy

• Być częścią zespołu przy realizacji ciekawych projektów budowlanych

WYMAGANIA:

Kogo szukamy?

• Fachowca z uprawnieniami SEP (E, D do 1kV)

• Osoby, która zna podstawy instalacji elektrycznych i potrafi odczytywać schematy (jeśli coś będzie niejasne – pomożemy!)

• Osoby gotowej na wyjazdy – czasem trzeba będzie pracować na jednodniowej delegacji

Jeśli masz doświadczenie, super! Jeśli dopiero zaczynasz, też się chętnie spotkamy

OFERUJEMY:

Co proponujemy?

• Umowę o pracę – stabilność to podstawa!

• Szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne, żebyś ciągle się rozwijał

• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia, bo szanujemy Twoją pracę

• Pakiet socjalny i benefity – w tym dofinansowanie do wakacji czy kolonii dla dzieci

Jeśli chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zdobywać doświadczenie i rozwijać się razem z nami wyślij nam swoje zgłoszenie!

Czekamy na Ciebie – dołącz do naszej ekipy i twórz z nami świetne projekty!

  • Praca Rzeszów
  • Deweloper budowlany Rzeszów
  • Rzeczoznawca budowlany Rzeszów
  • Elektryk Rzeszów
  • Technik elektryk Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648