Elektryk - budowa tunelu od 12.08 - 5700 Zell am See, Austria
  • Dobrzeń Wielki
Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Wielki, Polska
Moneta Personal
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

- wykonywanie elektrotechnicznych prac instalacyjnych przy budowie tunelu
- budowa tras kablowych
- podłączanie lamp i czujników
- praca dekadowa - trwa 9 dni, potem 5 dni wolnego

Wymagania stanowiska

- wykształcenie kierunkowe lub techniczne
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat.B+ własny samochód

Oferujemy

- umowę o pracę zawartą z austriackim pracodawcą
- stawka : 17,21 euro brutto/h + dieta 26,40 euro netto na dzień roboczy
- dodatek nocny ( 50% stawki godzinowej)- dodatek tunelowy ( 25% stawki godzinowej) - dodatek paliwowy 150 euro
- pełen pakiet socjalny ( 13 i 14 wypłata)
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz organizacji wyjazdu
Skontaktuj się z nami:
+48739660843
lub "Aplikuj" klikając w zdjęcie ogłoszenia!

  • Praca Dobrzeń Wielki
  • Elektryk Dobrzeń Wielki
  • Dobrzeń Wielki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584