Elektryk brygadzista - Electrical Supervisor
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Polska
CARGOMET SP. Z O.O.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Praca na dużych projektach w Holandii
  • Ustalanie celów dotyczących wydajności i terminów w sposób zgodny z planami i wizją firmy.
  • Zarzadzanie 10-20 osobowa grupą elektryków.
  • Organizowanie przepływu pracy i zapewnienie, że pracownicy rozumieją swoje obowiązki lub delegowane zadania.
  • Monitorowanie wydajności pracowników i dostarczanie konstruktywnych informacji zwrotnych
  • Udzielanie wskazówek, wsparcia, identyfikowanie potrzeb rozwojowych oraz zarzadzanie wzajemnymi relacjami między pracownikami a organizacją.

Wymagania stanowiska

  • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny min B2/C1
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku brygadzisty lub kierownika
  • Znajomość komercyjnych i przemysłowych systemów elektrycznych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Wiedza na temat bezpieczeństwa i standardów przemysłowych
  • Umiejętności organizacyjne i przywódcze

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, kompetencji i efektywności

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Nowoczesne narzędzia i wyposażenie

  • Dodatkowe benefity, w tym premie za pełną frekwencję

  • Możliwość długofalowej współpracy

  • Praca Wrocław
  • Brygadzista Wrocław
  • Elektryk Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584