Elektryk
  • Gdańsk
Elektryk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty. Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Opis stanowiska
  • dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych
  • wykonywanie instalacji elektrycznych, układanie przewodów oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji
  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych
  • instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw

Wymagania
  • dobra znajomość instalacji elektrycznych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy w wys. 250 zł/mc – jeżeli dojeżdżasz powyżej 50km
  • nagrodę za polecenie pracowników do pracy do 1000zł/os
  • dodatek relokacyjny w łącznej wysokości 3000zł
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%

  • Praca Gdańsk
  • Elektryk Starogard Gdański
  • Elektryk Nowy Dwór Gdański
  • Elektryk Pruszcz Gdański
  • Elektryk Gdańsk
  • Elektryk gdański
  • Technik elektryk Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179