ELEKTRYK / AUTOMATYK w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Białka
małopolskie, Białka, Małopolskie, Polska
Electris
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn w zakładzie i minimalizację przestojów
  • Rozwijanie i modernizacja układów automatyki oraz infrastruktury elektrycznej zakładu
  • Wykonywanie sprawdzeń ochrony przeciwporażeniowej infrastruktury i maszyn
  • Udział w procesie planowania napraw i remontów maszyn produkcyjnych
  • Definiowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej wykonywanych projektów
  • Wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji pracy parku maszynowego
  • Eksploatacja, obsługa i konserwacja maszyn produkcyjnych w ramach przeglądów

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne (automatyka, robotyka, elektronika)
  • Praktyczna znajomość budowy układów automatyki i sieci elektrycznych
  • Uprawnienia SEP min. kat. E do 1kV (w tym kontrolno-pomiarowe) mile widziana kat. D
  • Doświadczenie w zakresie sprawdzeń i pomiarów ochrony przeciwporażeniowej
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej (min. rys. elektryczny)
  • Znajomości obsługi programów MS Word, Excel
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego w piśmie (dokumentacja techniczna, mail)
  • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC Siemens lub GE
  • Mile widziane doświadczenie w diagnostyce sterowania FANUC, HEIDENHEIN

OFERUJEMY:
  • Ciekawą i rozwijającą pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • Możliwość praktycznego poznania najnowszych technologii stosowanych w przemyśle
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca małopolskie
  • Elektryk małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851