Elektryk/Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, Lubusz Voivodeship, Polska
JOST POLSKA SP. Z O.O.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków:

  • dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń,
  • dokonywanie zapisów w systemie po wykonaniu napraw i przeglądów,
  • praca z dokumentacją DTR dla maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:

Nasze wymagania:

  • min. średnie wykształcenie techniczne,
  • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP,
  • uprawnienia do obsługi podestu samojezdnego,
  • podstawowa znajomość powszechnie stosowanych układów sterowania i automatyki przemysłowej,
  • podstawowa znajomość systemów sterowania opartych na sterownikach PLC,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (konfigurowanie parametrów urządzeń),
  • umiejętność współpracy.

OFERUJEMY:

To oferujemy:

  • jesteś członkiem międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • masz realny wpływ na rozwój obszaru, za który odpowiadasz,
  • otrzymasz pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną LUXMED, Kartę Multisport, SmartLunch – dofinansowanie do posiłków, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,
  • możesz dołączyć do Pracowniczego Programu Emerytalnego (po 12 miesiącach 3,5 % wynagrodzenia w całości finansowane przez pracodawcę),
  • korzystasz ze świadczeń w ramach ZFŚS,
  • możesz dołączyć do wspólnego aktywnego spędzania wolnego czasu - w JOST gramy w siatkówkę lub koszykówkę,
  • możesz realizować potrzebę pomocy innym - jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, w której pracownicy angażują się w inicjatywy charytatywne.

  • Praca Nowa Sól
  • Elektryk Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544