Elektryk/Automatyk (K/M)
  • Wierzbica
Wierzbica, Wierzbica, Mazowieckie, Polska
Mondi Wierzbica Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • Remonty i konserwacja maszyn i urządzeń,

  • Analizowanie przyczyn awarii i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń,

  • Demontaż i montaż urządzeń elektrycznych i automatyki przemysłowej,

  • Praca w systemie dwuzmianowym.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie w kierunku elektryk, elektronik, automatyk lub mechatronik,

  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,

  • Aktualne uprawnienia energetyczne w grupie elektrycznej G1 E (SEP eksploatacja),

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów (usuwania awarii),

  • Ważne prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność,

  • Znajomość sterowników PLC Siemens (inne będą dodatkowym atutem),

  • Znajomość napędów – SEW, Lenze (inne będą dodatkowym atutem),

  • Preferowana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Aktualne uprawnienia UDT do operowania podestami przejezdnymi będą dodatkowym atutem,

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dobra współpraca.

OFERUJEMY:
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),

  • Szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii w branży opakowań papierowych,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwinięcia skrzydeł.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

  • Praca Wierzbica
  • Elektryk Wierzbica
  • Wierzbica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851