ELEKTRYK, AUTOMATYK, ELEKTROMONTER
  • Wręczyca Mała, k. Kłobuck, Częstochowa
śląskie, Wręczyca Mała, k. Kłobuck, Częstochowa, śląskie, Polska
Firma CZERWIŃSKI
21. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Wiedza na temat elektrotechniki, elektroniki
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowe umiejętności w obsłudze komputera
  • Samodzielność, precyzyjność, umiejętność pracy w zespole

Zakres pracy:

  • Wykonywanie przeglądów
  • Wykonywanie prac instalacyjnych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Podłączanie i uruchamianie maszyn i urządzeń,
  • Remonty i konserwacje maszyn i urządzeń, zgodnie z planem utrzymania ruchu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: elektryka/automatyka/elektromontera

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Odpowiednie przeszkolenie i możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca śląskie
  • Elektromonter Siemianowice Śląskie
  • Elektromonter Piekary Śląskie
  • Elektromonter Ząbkowice Śląskie
  • Elektromonter Oborniki Śląskie
  • Elektromonter Stronie Śląskie
  • Elektromonter Miasteczko Śląskie
  • Elektromonter śląskie
  • Elektryk Miasteczko Śląskie
  • Elektryk Stronie Śląskie
  • Elektryk Oborniki Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080