Elektryk / Automatyk
  • Bełżyce
Bełżyce, Bełżyce, lubelskie, Polska
Lst - Polska Sp. z o.o.
14. 7. 2024

LST-Polska Sp. z o.o. to producent i dystrybutor owoców mrożonych i liofilizowanych. Jesteśmy na rynku już od 2002 roku. Przez ten czas zyskaliśmy wielu zaufanych klientów. Cieszymy się, że ich grono stale rośnie. Ponad 95 % naszych wyrobów eksportujemy do krajów Europy Zachodniej, Skandynawii, Azji, Ameryki Północnej. Nasze wyroby są cenione ze względu na swoją doskonała jakość. Zakład działa w oparciu o system zgodny z wymogami BRC i IFS. Posiadamy także certyfikat produkcji ekologicznej, Kosher i FDA.
Miejsce pracy: Bełżyce
Opis stanowiska:
  • Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki i zasilania;
  • Aktywny udział w procesie usuwania usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną;
  • Diagnozowanie oraz optymalizacja sterowania automatyki procesowej;
  • Dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, ochronny, narzędzia i elektronarzędzia;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o kierunku: Automatyka Przemysłowa, Elektronika lub Elektrotechnika;
  • Znajomość Pakietu Microsoft Office;
  • Umiejętność czytania schematów zasilania i sterowania;
  • Uprawnienia SEP;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

  • Praca Bełżyce
  • Elektryk Bełżyce
  • Bełżyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941