Elektryk- automatyk
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Czynny udział w technicznym zabezpieczeniu ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • Udział w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi,

  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych,

  • Bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami do przetwórstwa tworzyw sztucznych).

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe związane z elektrotechniką lub automatyką,

  • Uprawnienia energetyczne grupy G1 (tzw. SEP) do 1kV,

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, elektroniki i automatyki,

  • Wiedza na temat automatyzacji procesów produkcyjnych,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną (schematy elektryczne, schematy pneumatyczne, rysunki techniczne),

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym autem,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    • Możliwość rozwoju zawodowego,

    • Praca w systemie dwuzmianowym,

    • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, nagrody jubileuszowe i inne),

    • Ubezpieczenie grupowe,

    • Prywatna opieka medyczna.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Automatyk Bielsko-Biała
  • Integrator automatyki Bielsko-Biała
  • Elektryk Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851