Elektryk-Automatyk
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Modyfikacja programów PLC i układów sterowania w celu usprawnienia procesów
  • Diagnoza i naprawa usterek
  • Utrzymanie w ruchu instalacji elektrycznych i automatyki
  • Zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami technicznymi

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu (preferowane w obszarze wtryskarek)
  • Wykształcenie techniczne (automatyka, elektryka)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów produkcyjnych typu Golem i CMMS
  • Uprawnienia dozorowe grupa I powyżej 1 kV

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00 - 15:00
  • System premiowy: 20% premii uznaniowej; 500 zł premii frekwencyjnej; 100 zł dodatek
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, obejmujące całą rodzinę; dofinansowanie do karty sportowej; grupowe ubezpieczenie

  • Praca Łódź
  • Automatyk Łódź
  • Integrator automatyki Łódź
  • Elektryk Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251