Elektryk- Automatyk
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Czynny udział w technicznym zabezpieczeniu ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, Realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, Udział w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń, Współpraca z serwisami zewnętrznymi, Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych, Bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami do przetwórstwa tworzyw sztucznych). WYMAGANIA: Wykształcenie kierunkowe związane z elektrotechniką lub automatyką, Uprawnienia energetyczne grupy G1 (tzw. SEP) do 1kV, Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, elektroniki i automatyki, Wiedza na temat automatyzacji procesów produkcyjnych, Umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną (schematy elektryczne, schematy pneumatyczne, rysunki techniczne), Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym autem, Umiejętność analitycznego myślenia, Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę. OFERUJEMY: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Możliwość rozwoju zawodowego, Praca w systemie dwuzmianowym, Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, nagrody jubileuszowe i inne), Ubezpieczenie grupowe, Prywatna opieka medyczna.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Automatyk Bielsko-Biała
  • Integrator automatyki Bielsko-Biała
  • Elektryk Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667