Elektryk - Automatyk
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SIENKIEWICZ MAT-BUD Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, konserwacja, naprawa instalacji elektrycznych,
  • Naprawy, diagnozowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy,
  • Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz naprawy instalacji maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • Poszukiwanie usterek oraz usuwanie zakłóceń w instalacjach i sterowaniach,
  • Uruchamianie i montowanie nowych instalacji produkcyjnych oraz urządzeń zakładowych.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP do 1KV,
  • Praktycznej (potwierdzona doświadczeniem) lub teoretycznej wiedzy (szkolnej) i chęci dalszego rozwoju w obszarze elektryki, automatyki,
  • Sumienności, dokładności oraz gotowości do pracy zmianowej,
  • Oczekujemy zaangażowania, punktualności i umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej, a także nastawienia na rozwój zawodowy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od samego początku zatrudnienia. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji pracownika, rodzaju zadań i wyników pracy,
  • Miesięczne premie za wyniki pracy,
  • Nagrody za innowacyjne pomysły,
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Spotkania integracyjne i sympatyczną atmosferę pracy,
  • Dofinansowanie do obiadów – cały rok,
  • Zapewniamy odzież ochronną,
  • Konkursy dla Pracowników - Nagrody pieniężne / puchary / dyplomy,
  • Program rekomendacji Pracowników – „Premia za Szwagra”
  • Wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Konkursy dla Dzieci naszych Pracowników
  • Inicjatywy charytatywne,
  • Pracownik jest dla nas najważniejszy. W naszej firmie stawiamy na ludzi!
  • Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV osobiście w biurze Zakładu w Warszawie Rembertowie przy ul. Strażackiej 58 lub o kontakt telefoniczny pod numerem 786-348-598 w godz. 7:00-18:00.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • Bonus $ na start pracy

Firma SIENKIEWICZ MAT-BUD Sp. z o.o. jest czołowym producentem prefabrykatów ze 100% -owym polskim kapitałem. Firma jest dostawcą dla branży kanalizacyjnej, kubaturowej, deweloperskiej, kolejowej, kanalizacyjnej, energetycznej i drogowej. Obecnie jesteśmy liczącą się na rynku firmą produkującą szeroki zakres prefabrykatów betonowych, a nasze wyroby oznakowane charakterystycznym logo firmy można spotkać w całej Polsce.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. z siedzibą w: Strażacka 58, 04-462 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: andrzejwozniakowski@sienkiewicz.com.pl.

  • Praca Warszawa
  • Automatyk Warszawa
  • Integrator automatyki Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080