Elektryk - Atrakcyjne warunki!
  • Jelcz-Laskowice, oławski, dolnośląskie
Jelcz-Laskowice
Service Technical
2. 8. 2024

Dla jednego z naszych klientów bezpośrednio rekrutujemy Elektryka, zapewnimy Ci stabilną pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie.

Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio;
  • pracę na 2 zmiany (6-14-22), planowane jest wprowadzenie 3 zmiany;
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności;
  • premie motywacyjne do 300 zł brutto;
  • stałą pracę w stabilnej organizacji.

Obowiązki

  • zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego;
  • wykonywanie bieżących napraw urządzeń i maszyn produkcyjnych;
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki;
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów elektrycznych maszyn i urządzeń;
  • udział w pracach wykonywania instalacji elektrycznych maszyn produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • udział w tworzeniu standardów UR.

Wymagania

  • doświadczenie w dziale technicznym firmy produkcyjnej;
  • znajomość schematów elektrycznych;
  • uprawnienia SEP E1 do 1kV;
  • gotowość i zaangażowanie.

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe / podesty ruchome / suwnice.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku "Aplikuj", po więcej pytań zapraszamy pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Elektryk Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544