Elektryk
  • Ruda Śląska
Elektryk
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Lambertz Polonia Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Lambertz Polonia Sp. z o.o. należąca do Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • Usuwanie bieżących usterek, awarii elektrycznych w urządzeniach produkcyjnych.
  • Przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń, zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną.
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne o profilu elektromechanicznym.
  • Doświadczenie jako elektryk utrzymania ruchu min. 1 rok.
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV- warunek konieczny.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą.
  • Benefity: karty sportowe Medicover, bony świąteczne, wczasy pod „gruszą”, imprezy integracyjne, kursy językowe finansowane przez pracodawcę, ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na zakupy w sklepikach firmowych.

  • Praca Ruda Śląska
  • Elektryk Ruda Śląska
  • Technik elektryk Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392