Elektryk
  • Warszawa
Elektryk
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ArcelorMittal Poland
2. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Elektryk

16846

Obowiązki

  • przeprowadzaniem przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń elektroenergetycznych,
  • usuwaniem awarii maszyn i urządzeń,
  • wprowadzaniem ciągłych ulepszeń mających na celu poprawę niezawodności oraz optymalizację procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (kierunek elektryczny lub pokrewne),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • aktualne uprawnienia SEP min. do 1kV,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale UR- mile widziane.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, liczne szkolenia, zdobywanie kolejnych uprawnień,
  • możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym,
  • pakiet medyczny PZU Zdrowie,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dopłatę do ubezpieczenia Generali,
  • dodatkowy dzień wolny (4 maja to nasze święto - Dzień Hutnika),
  • pracę w dogodnej lokalizacji – tuż obok stacji metra Młociny.

Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Praca Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864