Elektryk
  • Lublin
Elektryk
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
IN TEMPORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Montaż instalacji elektrycznej od A-Z w nowych budynkach - Montaż gniazdek, montaż oświetlenia, czytanie schematów - Prace w zakresie instalacji elektrycznej w nowych budynkach - Ciągnięcie kabli, podłączanie przełączników, gniazd, lamp, czujników dymu itp. - Mile widziane, lecz nie wymagane doświadczenie podłączania elektryki do szaf sterowniczych
Wymagania stanowiska
- Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku -
język angielski na poziomie komunikatywnym - Prawo jazdy kat. B, mile widziane własne auto (zwrcamy za paliwo oraz amortyzacje) -
umiejętności pracy zespołowej -
dostępność na dłuższy okres
Oferujemy
- długowalową współpracę - w pełni legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowie zlecenie - stawka od 14-15 EUR netto/h (w zależności od doświadczenia) - darmowe zakwaterowanie w bdb standardzie w 2-os. pokojach w pełni wyposażonych - ubrania robocze - opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • Praca Lublin
  • Elektryk Lublin
  • Technik elektryk Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392