Elektryk
  • Dąbrowa górnicza
Elektryk
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Jeśli interesujesz się elektryką, masz zapał do pracy i chcesz zdobywać nowe umiejętności, ta oferta jest dla Ciebie!

Wszystkiego Cię nauczymy!

Aplikuj lub wyślij sms o treści “ELEKTRYK” na numer telefonu z ogłoszenia, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oczekujemy

  • wykształcenie średnie bądź techniczne

  • dyspozycyjności do pracy na jedną zmianę (poranną 06:00-14:00)

  • chęci do pracy

  • prawo jazdy kat. B (będzie dodatkowym atutem)

mile widziane:

  • uprawnienia SEPowskie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie stałe w oparciu o kodeksową umowę o pracę

  • wynagrodzenie 4300 zł zł brutto w pierwszych 3 miesiącach pracy - po okresie próbnym możliwość negocjacji wynagrodzenia

  • premia uznaniowa

  • wsparcie w okresie wdrożenia - praca w zgranym zespole

  • wolne weekendy

  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę 6:00-14:00

  • możliwość rozwoju oraz zdobycie cennego doświadczenia

Zadania

  • usuwanie awarii i usterek zgłoszonych przez dyspozytora zmiany

  • konserwacja, montaż oraz naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych przemysłowych,

  • wykonywanie przeglądów oraz pomiarów elektrycznych, utrzymanie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych,

  • wykonywanie prac elektrycznych, eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Technik elektryk Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690