Elektryk
  • Strzelce Opolskie
Elektryk
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Opis stanowiska:

Montowanie aparatów elektrycznych w szafach sterowniczych,
Dokonywanie pomiarów i odpowiednich regulacji z wymaganą dokładnością wg dokumentacji technicznej i aparatury pomiarowej;
Diagnozowanie stanu technicznego maszyn będących w eksploatacji, wykonywanie okresowych przeglądów i wpisów do kart przeglądów,
Lokalizowanie i usuwanie usterek elektrycznych i mechanicznych.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej renomie i uznaniu w branży
Szansę na realizację własnych pomysłów i współpracę z klientami o międzynarodowym zasięgu
Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie o profilu technicznym
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Kompetencje w naprawie awarii z zakresu elektrotechniki przemysłowej maszyn i urządzeń
Praktyka w wykonywaniu działań związanych z instalacją i montażem
Umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi/hydraulicznymi oraz posługiwania się dokumentacją techniczną
Znajomość automatyki i sterowania maszynami i urządzeniami, a także preferowana znajomość sterowania SIEMENS S7
Uprawnienia energetyczne do 1 kV
Znajomość hydrauliki siłowej i pneumatyki maszyn i urządzeń

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Elektryk Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018