ELEKTRYK
  • Kielce
ELEKTRYK
Kielce, Panoramiczna 2, 25-503 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANISZONĄ ODPOWIEDZIALMOŚCIĄ
16. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska :
* Montaż i podłączanie instalacji elektrycznych
* Montaż oświetlenia
* Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji,
* Prace serwisowe

Inne wymagania
Wymagania:
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, uprawnienia branżowe ( świadectwa kwalifikacji do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku dozoru i eksploatacji), praca na wysokościach, bez ograniczeń zdrowotnych, dyspozycyjność, czynne prawo jazdy,uczciwość i rzetelność.
Opis stanowiska:
Montaż i podłączanie instalacji elektrycznych, montaż oświetlenia, przegląd, konserwacja i naprawa instalacji, prace serwisowe.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

  • Praca Kielce
  • Elektryk Kielce
  • Technik elektryk Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659