Elektryk
  • Czechowice-Dziedzice
Elektryk
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
REM Serwis Czechowice-Dziedzice
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie bieżącej kontroli i monitorowania stanu technicznego maszyn produkcyjnych

  • wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych

  • diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn

  • analizowanie przyczyn awarii

  • montaż, regulacja elektryczna i rozruch nowych oraz modernizowanie maszyn

  • bieżąca kontrola i naprawa narzędzi oraz maszyn

  • przegląd osprzętu w wykonaniu przeciwwybuchowym

  • wykonywanie pomiarów kontrolnych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie o profilu technicznym (elektryk, elektromechanik, automatyk)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych

  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, zmysł techniczny

  • odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy

  • znajomość sterowników PLC oraz uprawnienia SEP E1,E2 będą dodatkowym atutem

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • zdolność od pracy na wysokości powyżej 3 metrów

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do świadczeń zdrowotnych PZU ZDROWIE

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Elektryk Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544