Elektryk
  • Ząbki
Elektryk
Ząbki, Ząbki, Mazowieckie, Polska
AQUA WORLD sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Montaż szaf elektrycznych i automatyki
  • Analiza dokumentacji elektrycznej
  • Konfigurowanie urządzeń
  • Praca instalacyjne na budowach realizowanych w całej Polsce

WYMAGANIA:
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność konfigurowania urządzeń typu: przetworniki pomiarowe, regulatory, falowniki, softstartery itp.
  • Gotowość do pracy w delegacji i wyjazdów służbowych
  • Systematyczność, zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, eksploatacja w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Pracę przy realizacji ciekawych i efektownych kontraktów,
  • Pakiet benenfitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie).
  • Atrakcyjne zarobki
  • Wprowadzenie w zakres prac przez doświadczony zespół pracowników,

  • Praca Ząbki
  • Elektryk Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087