Elektryk
  • Chrzanów
Elektryk
Chrzanów, Chrzanów, małopolskie, Polska
Swisspor Polska Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Firma swisspor Polska Sp. z o. o. od ponad 20 lat istnieje na Polskim rynku. Produkujemy materiały hydro- i termoizolacyjne. Innowacyjnie podchodzimy do poszukiwania nowych rozwiązań, zapewniając ciepło w domach Polaków.

Nasza produkty powstają w czterech zakładach produkcyjnych: w Chrzanowie, Janowie Podlaskim, Międzyrzeczu i Pelplinie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Co oferujemy:

Praca odbywa się w systemie zmianowym. Poszukujemy pracowników, dla których ważna jest stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Zapewniamy rynkowe, regularnie wypłacane, wynagrodzenie stałe oraz możliwość zwiększenia pensji poprzez funkcjonowanie systemu premiowego.

Jeżeli angażujesz się w swoją pracę, zależy Ci na rozwoju i chcesz awansować, stworzymy ku temu warunki. W naszej firmie funkcjonuje Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do żłobka, przedszkola, kolonie dla dzieci, profilaktyka zdrowotna). Zapewniamy też dofinansowanie do karty Multisport a wraz ze stażem pracy w naszej firmie otrzymujesz pakiet medyczny.

Jakie będą Twoje obowiązki na tym stanowisku?

  • diagnostyka i usuwanie usterek oraz awarii z zakresu elektryki i automatyki maszyn,
  • utrzymywanie należytego stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie prac naprawczych oraz prewencyjnych,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • okresowa kontrola rozdzielni elektrycznych,
  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań.

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • wykształcenie min. zawodowe/ średnie techniczne – elektryk / elektromechanik,
  • uprawnienia SEP do 1KV mile widziane do 15KV,
  • umiejętność diagnostyki falowników oraz sterowników,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie jako elektryk lub elektromechanik w firmie produkcyjnej,
  • samodzielności, oraz zdolności rozwiązywania problemów technicznych,
  • gotowość do pracy zmianowej.

  • Praca Chrzanów
  • Elektryk Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567