Elektryk
  • Ruda Slaska
Elektryk
Ruda Śląska, Ruda Slaska, Silesian Voivodeship, Polska
Leiber
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

  • bieżące naprawy maszyn (prasy do kucia, maszyny CNC)
  • usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • nadzór bieżący nad sprawnością techniczną maszyn
  • montaż i uruchamianie nowych maszyn

WYMAGANIA:

Oczekiwania

  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • dyspozycyjność do pracy na cały etat (praca od poniedziałku do piątku plus jeden dyżur weekendowy w miesiącu)

OFERUJEMY:

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku (6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-06:00) plus jeden dyżur weekendowy w miesiącu
  • dodatek za zmianę nocną (20% od stawki godzinowej)
  • 400 zł dodatku za przepracowanie grafiku
  • premię za produktywność
  • kafeterię MyBenefit po okresie próbnym
  • mentora który wdroży Cię i pomoże w pierwszych tygodniach pracy

  • Praca Ruda Śląska
  • Elektryk Ruda Śląska
  • Technik elektryk Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536