Elektryk
  • Bieniewice
Elektryk
, Bieniewice, Masovian Voivodeship, Polska
Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Sp.K.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Elektryk

Miejsce pracy: Bramki (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa, konserwacja, przeglądy, remonty, modernizacja oraz montaż urządzeń, instalacji pneumatycznych i sieci o napięciu do 1kV;
  • Naprawa, montaż i demontaż podzespołów maszyn i urządzeń oraz układów zasilająco-sterowniczych;
  • Wykonywanie działań zapobiegających powstawaniu awarii i przestojów produkcyjnych;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryk, elektronik);
  • Uprawnienia energetyczne G1, kategoria E i D - obie w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym;
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  • Praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Obsługa i parametryzacja przemienników częstotliwości;

Mile widziane

  • Umiejętność diagnostyki systemów sterowania w celu wykrycia usterek;
  • Umiejętność obsługi sterowników Siemens S7 oraz paneli operatorskich w środowisku TIA PORTAL;
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki i pneumatyki.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze;
  • Szkolenia wdrożeniowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony towarowe

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z czterdziestoletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 8000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 956
15 055