Elektryk
  • Warsaw
Elektryk
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
UGOS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Elektryk

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów elektrycznych urządzeń, usuwanie awarii
  • Analiza przyczyn awarii i prowadzenie działań prewencyjnych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Praca na terenie całego kraju (głównie mazowsze)

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektronik/elektryk
  • Uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji do 1 kV

To oferujemy

  • Przeszkolenie w zakresie wykonywanej pracy
  • Narzędzia i środki niezbędne do wykonywania pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Firma zajmująca się serwisowaniem urządzeń, szaf sterowniczych zatrudni elektryka. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wykonywanie przeglądów serwisowych, napraw bieżących urządzeń oraz usuwanie awarii.

  • Praca Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080