Elektryk
  • Kalisz
Elektryk
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w produkcji przenośnych toalet, urządzeń serwisowych i chemikaliów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Elektryka

Zadania:

  • Realizacja instalacji elektrycznych w prefabrykatach i urządzeniach;
  • Budowa tablic rozdzielczych i zespołów prefabrykowanych;
  • Udział w procesie wyposażania prefabrykatów w instalacje elektryczne;
  • Współpraca z produkcją przy montażu i instalacji rozdzielnic;
  • Zapewnienie wysokiej jakości i zgodności z normami SEP w realizowanych projektach;
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z instalacjami elektrycznymi.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w instalacjach elektrycznych lub produkcji rozdzielnic;
  • Znajomość prefabrykacji urządzeń elektrycznych;
  • Uprawnienia elektryczne SEP;
  • Umiejętność pracy z narzędziami i materiałami elektrycznymi;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Dokładność, rzetelność i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach;
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznym zespole;
  • Pakiet benefitów pracowniczych.

  • Praca Kalisz
  • Elektryk Kalisz Pomorski
  • Elektryk Kalisz
  • Technik elektryk Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584