Elektryk
  • Nowy Tomyśl
Elektryk
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Elektryk

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • usprawnianie i optymalizacja pracy maszyn i instalacji
  • konserwacja, serwis i przeglądy okresowe maszyn i urządzeń technicznych
  • realizacja prac związanych z montażem, podłączeniem i uruchomieniem nowych maszyn, instalacji i urządzeń technicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • posiadanie uprawnień elektrycznych do 1kV lub więcej
  • znajomość obsługi komputera
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i podnośników koszowych
  • znajomość systemu SAP
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne premie
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • nauka języka angielskiego na koszt firmy
  • dofinansowanie studiów
  • karty Multisport
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • plan emerytalny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • imprezy integracyjne i warsztaty

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Elektryk Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075