Elektryk
  • Strzelce Opolskie
Elektryk
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Ogłoszenie o Pracę: Elektryk

Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Wynagrodzenie: 7500 zł brutto miesięcznie

Godziny pracy: 3 zmiany, czterobrygadówka (6-14, 14-22, 22-6)

Opis Stanowiska:

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym.
  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii.
  • Kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych, fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych.
  • Udział w modernizacjach maszyn i urządzeń oraz nowych uruchomieniach.
  • Diagnostyka i naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej.
  • Ścisła współpraca z mechanikami w celu właściwej diagnozy i szybkiego usuwania awarii.

Wymagania

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Podstawowa znajomość zasad działania układów sterowania i bezpieczeństwa.
  • Wykonywanie wszystkich prac zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP.
  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym.
  • Wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

  • Pierwsza umowa na rok czasu.
  • Wynagrodzenie na poziomie 7500 zł brutto miesięcznie.
  • Nagroda uznaniowa po przepracowaniu 3 miesięcy (brak L4, NN, opieki).
  • Dodatek frekwencyjny: 600 zł.
  • Możliwe nadgodziny.
  • Praca zmianowa w systemie 3 zmianowym oraz czterobrygadowym.
  • Praca również w weekendy.
  • Dofinansowanie do przedszkola, darmowe badania USG, dofinansowanie dla dzieci rozpoczynających edukację.
  • Imprezy pracownicze, karnet na basen, darmowe zajęcia sportowe (piłka nożna, joga), zajęcia zdrowego kręgosłupa.
  • Opieka mentora oraz udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Elektryk Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293