Elektryk
  • Belsk duży
Elektryk
Belsk Duży, Belsk duży, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Masz doświadczenie w wykonywaniu przeglądów i napraw rozdzielni elektrycznych? Odnajdujesz się w dziedzinie elektryki?

Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie u jednego z największych producentów słodyczy w Belsku Dużym!

Zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści ELEKTRYK na numer podany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Zadania

  • praca w Dziale Utrzymania Ruchu
  • prowadzenie eksploatacji i ruchu infrastruktury elektroenergetycznej zakładu
  • wykonywanie przeglądów i napraw rozdzielni elektrycznych
  • współpraca z zewnętrznymi jednostkami energetycznymi
  • asysta przy uruchomianiu nowych stacji transformatorowo-rozdzielczych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej stacji transformatorowo-rozdzielczych
  • kontrola układów opomiarowania licznikami energii elektrycznej i ich analiza

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne od doświadczenia
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • umowę o pracę (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • transport do zakładu pracy(z wielu miejscowości) na trasach z Belska Dużego do:Grójca, Opoczna, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Przysuchej, Potworowa, Radomia, Jedlińska, Białobrzeg, Warki oraz Mogielnicy, Rawy Mazowieckiej, Białej Rawskiej
  • docelowo możliwośćzatrudnienia u Klienta

Oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektromechanik
  • warunek konieczny: uprawnienia elektryczne SEP E do min. 1 kV (mile widziane do 15 kV eksploatacja)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Praca Belsk Duży
  • Elektryk Belsk Duży
  • Belsk Duży - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075